Wesoco – Trabzon Sosyal Medya

Hizmetlerimiz

Yenilik serbest bırakıldı, sonuçlar teslim edildi.

Müşterilerimizin dijital ortamda gezinmesine yardımcı olmaya adanmış tutkulu bir dijital zanaatkarlar grubuyuz. İşletmeleri dönüştürmek ve onları geleceğe fırlatmak için teknolojinin ve tasarımın gücüne inanıyoruz. Biz sadece bir dijital ajans değiliz; dijital mükemmelliğe giden yolculukta güvenilir ortaklarınızız.

Kişiye Özel Stratejiler

Herkese uyan tek boyutlu bir yaklaşıma inanmıyoruz. Sunduğumuz her çözüm, benzersiz iş hedeflerinize ve karşılaştığınız zorluklara göre uyarlanmıştır.

Kalite Güvencesi

Kalite bizim için sadece moda bir kelime değil. Bu, tüm teslimatlarımızın en yüksek standartları karşılamasını sağlayan iş akışımızın ayrılmaz bir parçasıdır.

SONUÇ SUNAN DİJİTAL HİZMETLER
Web Tasarım

Ziyaretçi çekmenin yanı sıra onları müşteriye dönüştüren, görsel açıdan etkileyici ve işlevsel web siteleri yaratıyoruz.

E- Ticaret

Uzman ekibimiz, çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için en son tekniklerden yararlanarak veri odaklı bir yaklaşım kullanıyor.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarımız ilgi çekici içerikler hazırlar, hedef kitlenizle etkileşime girer ve sosyal varlığınızı yönetir.

Grafik Tasarım

Yaratıcı grafik tasarımcılarımız markanızın özünü yansıtan ilgi çekici ve etkili tasarımlar üretir.

Yazılım Geliştirme

Operasyonlarınızı kolaylaştıran, verimliliği artıran ve büyümeyi teşvik eden kişiye özel yazılımlar geliştiriyoruz

Kullanıcı Arayüzü/UX Tasarımı

Kullanıcıları mutlu eden ve meşgul eden UI/UX tasarım hizmetlerimiz tarafından oluşturulan kullanıcı dostu arayüzler.

Uygulama Geliştirme

İyi performans gösteren ve tüm cihazlarda tutarlı bir kullanıcı deneyimi sunan, ölçeklenebilir, sağlam mobil uygulamalar yaratıyoruz.​

Profesyonel Çekim

Uzman ekibimiz ile havada, karada ve denizde siz nerde isterseniz isteyin ürün katalog, mekan çekimleri için her zaman son teknoloji ekipmanlarıyla hazır.

Yaratıcılığa yönelik yöntem

Verimli çalışma sürecimizle fikirlerinizi dijital çözümlere nasıl dönüştürdüğümüzü keşfedin.

1.adım

Keşif

2. adım

Strateji

3. adım

Uygulama

4. adım

Sonuç

Deneyimler yaratmak, başarı sunmak.

Kaliteye ve mükemmelliğe olan bağlılığımız rakipsizdir. Beyin fırtınasından ürün teslimatına kadar her adımı mükemmel bir şekilde yerine getiriyoruz. Sadece hizmet almıyorsunuz; Büyümenize ve başarınıza kendini adamış bir ortak ediniyorsunuz.

Wesoco Teknoloji, modern ve etkileyici web siteleri tasarlamak için uzmanlaşmıştır. Sizi diğerlerinden farklı kılacak bir web sitesine sahip olun.
100 +
Mutlu Müşteri