Wesoco – Trabzon Sosyal Medya

İş Süreci

İş sürecimiz işbirliğine dayalı, kapsamlı ve benzersiz iş ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacak şekilde tasarlanmıştır. Çalışma sürecimiz, birinci sınıf, sonuç odaklı çözümler sunma taahhüdümüzü bünyesinde barındırır.

İş sürecimiz bağlılığımızı yansıtır

İlk keşiften strateji formülasyonu, uygulama ve lansmana kadar her aşamanın hedefleriniz ve beklentilerinizle mükemmel şekilde uyumlu olmasını sağlıyoruz. Titiz planlama, yaratıcı uygulama, titiz testler ve lansman sonrası optimizasyon yoluyla beklentileri aşmaya ve dijital başarınıza katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Keşif

Keşif aşaması her projenin temel taşıdır. Bu aşamada şirketinizin geçmişi, hedefleri, engelleri, ideal müşterileri ve mevcut pazar koşulları dahil şirketiniz hakkında öğrenebileceğimiz her şeyi öğreniyoruz.

Wesoco Teknoloji, modern ve etkileyici web siteleri tasarlamak için uzmanlaşmıştır. Sizi diğerlerinden farklı kılacak bir web sitesine sahip olun.

Strateji

İçgörüleri keşfettikten sonra stratejik bir yol haritası oluşturuyoruz. Bu aşama iş hedeflerinizi uygulamayı içerir. Projenin başarısını ölçmek, görevleri sıralamak ve kilometre taşlarını belirlemek için kullanılacak temel performans göstergelerini (KPI'ler) seçiyoruz.

Uygulama

Uygulama, stratejik planların hayata geçtiği yerdir. İster bir web sitesi, ister mobil uygulama, ister dijital pazarlama kampanyası olsun, tasarım ve geliştirmeyi biz üstleniyoruz. Endüstri standartlarına uyuyoruz ve her şeyin markanızın kişiliğiyle tutarlı olmasını sağlıyoruz.

Sonuç

Her şey kapsamlı bir şekilde test edildikten, optimize edildikten ve onaylandıktan sonra lansman aşaması başlar. Ancak lansman, projenizi internete yüklemekten daha fazlasını içerir. Geçişi kolaylaştırıyor, gerektiğinde eğitim veriyor ve bir destek ve bakım stratejisi geliştiriyoruz.